O NAS

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku jako producent opraw, dostawca rozwiązań oświetleniowych, systemów zasilania, sterowania i zarządzania infrastrukturą oświetleniową, w tym aplikacji ściśle specjalistycznych. Od ponad 10 lat wykorzystujemy dostęp do technologii LED przez co zaliczamy się do prekursorów jej rozwoju w Polsce.

Oferujemy gamę opraw oraz systemów oświetleniowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.
Nasi konstruktorzy współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami przez co zapewniamy naszym Klientom energooszczędne i ekologiczne rozwiązania przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych i standardów oświetleniowych. Realizujemy zlecenia przygotowania konstrukcji i technologii oraz produkcji na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w oświetleniu:

  • Przestrzeni handlowych i usługowych
  • Dróg, autostrad, stacji paliw, parkingów
  • Przestrzeni magazynowych i przemysłowych
  • Miejsc użyteczności publicznej
  • Biur, hoteli, szpitali
  • Architektury

Oferujemy kompleksową usługę zapewniając naszym Klientom pełne doradztwo na każdym etapie współpracy od analizy potrzeb,
przeprowadzenia pomiarów oświetlenia, opracowania koncepcji i projektu oświetlenia, do produkcji, dostawy i montażu.

Dysponujemy nowoczesnym stacjonarnym oraz mobilnym laboratorium, pozwalającym przeprowadzać profesjonalne pomiary fotometryczne i termowizyjne w tym:
• Pomiar strumienia świetlnego
• Pomiar sprawności oprawy
• Charakterystyka rozsyłu światłości
• Pomiar temperatury barwowej
Wyniki badań przedstawiane są w postaci certyfikowanych raportów.

Nasz zespół konstruktorów i technologów, to grupa pasjonatów z dziedziny elektroniki, optyki oraz wzornictwa i projektowania form. Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze oprogramowanie, pozwalają nam na szybkie wdrażanie nowych produktów spełniających wysokie wymagania Klientów.

Eksperci z działu technicznego naszej firmy przygotowują audyty oświetlenia, w ramach których identyfikowane są obszary wymagające poprawy jakości oświetlenia, obliczają możliwe do uzyskania oszczędności kosztów energii elektrycznej, przedstawiają optymalne rozwiązania.

Wybór technologii oświetleniowej ma kluczowy wpływ na otaczające nas środowisko naturalne. Technologia LED generuje do 60% mniejsze zużycie energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.Oznacza to zmniejszenie produkcji energii elektrycznej i emisji CO2 do atmosfery. Używane w produkcji materiały nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego.

Posiadamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie wdrożeniowe i produkcyjne oraz ponad dziesięć lat doświadczenia związanego z wykorzystaniem technologii oświetleniowej LED. Pozwala to nam na dostarczanie produktów o najwyższej jakości i stały rozwój oferowanych rozwiązań. Zaufały nam największe światowe marki jak: CITY BANK, BNP PARIBAS BANK, MAKRO CASH AND CARRY, JOHNSON AND JOHNSON, TESCO
i wiele innych.

WYBRANE REALIZACJE

Supermarket Spar –Kraków

Sieć supermarketów Spar, która działa w 44 krajach, obsługująca 13 mln. Na terenie obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Zander

Hotel Kolejarz Ustronie

Nowoczesny i komfortowy hotel w Ustroniu.
Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy dekoracyjne LED: Elipso.

Kuchnie Świata Czosnów

Od ponad dwudziestu lat firma Kuchnie Świata zajmuje się kompleksowym wyposażeniem firm z branży HoReCa.. Oświetliliśmy parking Kuchni Świata. Wykorzystaliśmy oprawy LED: Vigo i Pulm

więcej realizacji >>